+421 907 670 677

dusan.novotny@electrosupport.sk

O nás

Sme tím ľudí, ktorý v oblasti elektroinštalácií pôsobí od roku 2006. Zameriavame sa hlavne na nízkonapäťové (do 1000V) a slaboprúdové inštalácie v rodinných domoch, v administratívnych budovách, v bytovkách, v priemyselných halách a v iných priestoroch.

Každý z nás je iný a jedinečný a aj preto pristupujeme ku každému klientovi a projektu individuálne, podľa požiadaviek a želaní klienta. Vieme, že začiatky sú ťažké a preto svojim klientom poskytujeme riešenia od vypracovania návrhov a projektov až po odovzdanie zákazky a uvedenie do prevádzky.

Veľmi si našich klientov vážime a našim primárnym cieľom je ich spokojnosť – preto kladieme veľký dôraz na kvalitu. Naši spolupracovníci sú pravidelne preškolovaní a certifikovaní, aby mohli poskytovať služby najlepšej kvality. Pretože si budujeme povesť seriózneho a kvalitného partnera, je pre nás samozrejmosťou aj záručný a pozáručný servis.

Elektroinštalácie

Na základe požiadaviek klientov, ktoré sa časom znásobujú, sme našu pôsobnosť rozšírili aj o výškové práce, ktoré vykonávame od roku 2010. Spojenie elektroinštalačných a výškových prác prinieslo našim klientom službu 2 v 1.

Spájame dve profesie do jednej a tým šetríme čas a peniaze našich klientov, napríklad pri montáži kamier na panelových domoch alebo pri obtiažnych bleskozvodoch a pod. Výškové práce vykonávame pomocou horolezeckých techník a výstroje alebo pomocou pojazdných plošín, popr. z lešenia.

To, čo si naši klienti najviac oceňujú je, že vždy dodržíme slovo a na projekte pracujeme od začiatku až do konca za neustálej komunikácie s klientom.

Každý projekt berieme vážne a snažíme sa, aby výsledkom našej spolupráce bola jeho spokojnosť. Ak je klient spokojný, odporúča nás ďalej a to je pre nás tým najlepším ohodnotením.

Výškové práce